میزبانی وب و نقش آن در سئو

about us page title image
 • میزبانی وب و نقش آن در سئو

  میزبانی وب و نقش آن در سئو

  به نام خدا

  در این آموزش شما رو با عامل تاثیر گذار دیگر در سئو سایت آشنا میکنیم . در این آموزش شما متوجه میشوید که نقش میزبان وب در سئو سایت چیست . پس با ما همراه باشید .

  در انتخاب شرکتی که قرار است سایت شما رو میزبانی کند و به شما خدمات رسانی کند دقت کنید . بسرعت لود صفحه نخست سایت شما ، میزان پهناباند مصرفی شما ، فعال بودن همیشگی سرور (عدم دون شدن و عدم لود شدن سایت شما) از عوامل بسیار مهم در سئو سایت شما است .

  اگر موتور جستجوگر بیاید و ببیند که سایت شما از دسترس خارج شده است تنها شما هستید که ضرر میکنید .

  اگر شما در یک منظقه جغرافیایی خاص زندگی میکنید و کسب رتبه سایت شما در آن منطقه برای شما مهم است ، میتوانید خدمات میزبانی را از همان منطقه جغرافیایی انتخاب نمایید .

  مثلا اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه در ایران هستید بهتر است که میزبان شما در همان کشور ایران باشد . همچنین شما باید خدمات میزبانی را از این دیدگاه که ایا در پایگاه های معتبر (گوگل ، یاهو ، بینگ و… ) اسپم قرار دارد یا خیر . برای این که ببینید سرور میزبان شما اسپم هست یا خیر کافیست آی پی سرور را در سایت زیر وارد کنید :

  http://www.mxtoolbox.com/blacklists.aspx

  میزبانی در داخل کشور :

  برای میزبانی سایت خود در سرور های داخل کشور کمی تامل کنید . با میزبانی سایتی در داخل کشور هرچند ممکن است سرعت بارگذلری صفحات آن بالا باشد اما قیمت گذاری ، پشتیبانی فنی ، امنیت ، پهنای باند مصرفی و قابلیت های نرم افزاری در شبکه های ارائه دهنده خدمات مورد بحث است . هاست های داخل کشور تنها برای سایت ها ، شرکت ها ، نهاد های دولتی و سازمان هایی که توان مالی لازم برای رفع چالش های ارائه شده را دارد توصیه میشود .

  سایت های سنگینی که سرعت لود آن ها بسیار بالا میباشد و حاوی اطلاعات مهمی هستند بهتر است که از میزبانی داخل کشور استفاده نمایند .

  این مقاله هم به پایان رسید . امیدوارم که مورد پسند واقع شده باشد .

  هرگونه سوال یا جواب را در انجمن مطرح نمایید . برای ورود به انجمن روی این نوشته کلیک کنید .

   موفق و پیروز باشید ….

  Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

  ICSeo

  امیررضا هستم . ۵ سال است در ضمینه سئو فعالیت میکنم . و تمامی موتور های جستجوگر را در این مدت آنالیز کرده ام . گروه ایمیلی icseo افتتاح گردید .

  More Posts - Website

  Follow Me:
  TwitterGoogle Plus

  دیدگاه خود را بنویسید

  لطفا توجه کنید که پس از تایید نظر شما توسط مدیر , برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد*

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE