مقالات آموزشی سئو

مقالات آموزشی سئو :

 آموزشی مقالات سئو

مقالات آموزشی سئو

سئو چیست ؟ سئو به عبارت ساده تر میتوان به این اشاره کرد که یک علم جهت پیشرفت هرچه بیشتر سایت ها در موتور های جستجوگر میباشد .

برای بهینه سازی وب سایت ها شما ابتدا باید قدم های زیر را بردارید :

ابتدا شما باید یک قالب مناسب و بهینه شده را برای سایت خود انتخاب کنید . خب همینجا ممکن است که این سئوال مطرح شود که چه قالبی را باید انتخاب کنیم ؟

قالب انتخابی ما چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ از کجا بفهمیم که سایت ما چند درصد بهینه میباشد ؟

جواب سوالات بالا مشخص است .

شما باید یک قالب زیبا و گرافیکی رو در عین سبک بودن آن انتخاب کنید . انتخاب قالب کار سختی نیست و در مراجع مربوطه قالب های انگلیسی و فارسی زیادی منتشر میشود . | ( مقالات آموزشی سئو ) آموزش مقالات سئو | آموزش سئو

بعد از انتخاب و نصب قالب شما باید در سایت جی تی متریکس سایت خود را به طور کامل اسکن (بررسی نمایید) این سایت سئو سایت شما را به شما نمایش میدهد .

بعد از انجام این مرحله شما باید به سایت WWW.ICSEO.IR  (مرجع رایگان سئو و بهینه سازی سایت رفته و در بخش مقالات آموزش های مربوط به بهینه سازی سایت در جی تی متریکس را پیدا کنید و از آن به طور کامل استفاده نمایید . )

توسط این کار سایت شما به راحتی به سئو قالب بالایی دست پیدا خواهد کرد . | ( مقالات آموزشی سئو ) | آموزش سئو

تا اینجا شما تنها ۱۰ درصد کار را انجام دادید .

بعد از بهینه کردن قالب سایت خود شما باید آموزش ها و الگوریتم های موتور های جستجوگر مرتبط با گوگل و سایر اسپایدر ها را مطالعه کرده و سایت خود را بر اساس آن ویرایش نمایید .

در این مورد نیز نگران نباشید ما تا آخر با شما هستیم….. ( مقالات آموزشی سئو ) | آموزش سئو

در این سایت به بررسی مقالات مرتبط به آموزش های سئو و بهینه سازی وب سایت ها پرداخته میشود .

توسط این مقالات شما میتوانید به راحتی هر چه تمام تر انجمن ( تالار گفتمان ) خود ، وب سایت هایی که از اسکریپت های متن باز ( open source) مانند جومولا ، وردپرس و… را بهینه سازی نمایید .

در آخر اگر هرگونه سوال یا مشکلی بود میتوانید در انجمن P30STAR که انجمن خود ما هست سئوالتان را مطرح کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن را در یافت نمایید.

( مقالات آموزشی سئو ) | آموزش سئو

موفق و سر فراز باشید …

دیدگاه خود را بنویسید

لطفا توجه کنید که پس از تایید نظر شما توسط مدیر , برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد*

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE