۷ اشتباه رایج در توییتر

about us page title image
 • ۷ اشتباه رایج در توییتر

  ۷ اشتباه رایج در توییتر

  به نام خدایی که در این نزدیکیست

  با عرض سلام خدمت تمامی دوستان سئو و بهینه سازی سایت . در این آموزش قصد داریم تا شما را با اشتباهات رایج در توییت کردن مطالب آشنایی کنیم .

  اگر شما از آن دسته از وبمسترانی هستید که به دنبال دریافت میلیون ها توییت هستید و یا تمایل دارید که مقدار توییت زیادی را جمع کنید ، باید بدانید که چگونه به جمع این مقدار توییت بپردازید . اگر بدون اطلاع این کار را انجام دهید قطعا مردم از شما زده شده و شما را توییت نخواهند کرد .

  • استفاده نکردن از تصاویر :

  استفاده از تصاویر در هنگام tweet یک مطلب بسیار امر ضروری ای است ، استفاده از تصویر به شما کمک میکند تا فضای بین مطالب tweet شده توسط شما زیاد شود و خوانندگان مطب شما را بهتر ببیند .

  اما باید به این نکته هم توجه کنید که انتخاب یک تصویر مناسب برای پست شما بسیار ضروری است . شما باید از یک تصویر منحصر به فرد استفاده کنید . این تصویر باید طوری باشد که جلب توجه کند .

  • استفاده نکردن از برچسب ها هش شده :

  حتما از خودتان میپرسید که برچسب های هش شده چی هست ؟ و چطور میشود از آن استفاده کرد ؟

  اینگونه برچسب ها بیشتر برای فروم ها کاربرد دارد . با استفاده از هش تگ ها شما میتوانید از بین ۱۰ ها پست ، شما یک پست خواص را به خواننده نشان دهید .

  مثلا ما قصد داریم تا پست شماره ۵ در انجمن p30star رو توییت کنیم . اینجا کلیک کنید .

  همانطور که دیدید مرورگر شما پست شماره ۵ را به شما نشان داد . یعنی مرورگر پست شماره ۱ را نشان نداد . خب به این کار هش تگ می گویند . برای استفاده از این امکان کافیست به آخر آدرس یک سایت عبارت #shomarepost را اضافه کنید  به جای shomarepost کافیست شماره پست مورد نظر خود را قرار بدید .

  با استفاده از این کار خواننده مطل مورد نظر شما را میخواند و گمراه نمیشود . و این یک امتیاز محسوب میشود .

  • استفاده از توییت فقط برای پست های خود :

  سعی کنید که خودخواه نباشید . پست هایی که به نظر شما زیبا هستند را توییت کنید . اینگونه دیگران هم پست های شما را توییت میکنند .

  • تنها لینک دادن به مطالب خود :

  شما میخواهید تمام خواندگان به سایت شما بیاییند ؟

  ببینید این کار بسیار کار زشت و ناپسندی هست که فقط به مطالب خود لینک بدید . اگر مطلبی با مطلب شما مشابه است ، به اون مطلب هم لینک بدید .

  این کار بسیار در خواننده تاثیر گذار است . خواننده وقتی ببینند که شما برای تکمیل نوشته خود به سایر مطالبی که در گذشته ارسال شده لینک میدهید قطعا شما را نیز توییت میکند .

  • عدم ارسال به موقع در توییتر :

  ما نیز میدانیم که شما بسیار مشغول هستید و وقت ندارید که هر روز مطلبی را توییت کنید . پس یک برنامه ریزی دقیق برا خود انجام بدید . سعی کنید در یک روز خاص در هفته مطلبی را توییت کنید . این کار در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است .

  • کاراکتر ها را به اشتراک نگذارید :

  متاسفانه این کار بسیار در وب مستران رایج است

  وقتی قصد ارسال یک مطلب را دارید ، سعی کنید از کاراکتر هایی مانند : یوزر نیم ارسال کننده پست . وقتی پستی را با @username ارسال میکنید .

  به این معنا است که فقط یک یوزر خواص و زیر مجموعه آن این مطلب را بخوانند . به عبارت ساده تر این کار به این معنا است که مخاطب پست ارسالی شما یک شخص یا گروه خواص است نه تمام کاربران .

  • استفاده نکردن از Tweetable Quotes :

  Tweetable Quotes یا نقل قول در توییتر کاربر پسند نیست .

  اگر قصد ارسال یک مطلب را در توییتر دارید سعی کنید از این مطلب جدیدی که قصد ارسال دارید نقل قول کنید . نقل قول از نوشته جدید شما بسیار بهتر است تا این که از مطالب گذشته نقل قول کنید .

  اگر قصد دارید تا یک مطلب یا یک نوشته را نقل قول کنید ، سعی کنید تا از ابزار های موجود در توییتر این کار را کنید . مثلا : Clicktotweet که یک ابزار رایگان میباشد .

   

  خب در این مقاله که شما خواندید اشتباهات رایج در توییت کردن مطالب شما گفته شد . امیدوارم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان بوده باشد .

  منتظر نظرات شما هستیم .

  موفق و سرفراز باشید .

  Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

  ICSeo

  امیررضا هستم . ۵ سال است در ضمینه سئو فعالیت میکنم . و تمامی موتور های جستجوگر را در این مدت آنالیز کرده ام . گروه ایمیلی icseo افتتاح گردید .

  More Posts - Website

  Follow Me:
  TwitterGoogle Plus

  دیدگاه خود را بنویسید

  لطفا توجه کنید که پس از تایید نظر شما توسط مدیر , برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد*

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE