تاثییرات HTTPS در سئو

about us page title image
 • تاثییرات HTTPS در سئو

  تاثییرات HTTPS در سئو

  به نام خدا

  در آین آموزش قصد داریم تا شما را با تاثییرات HTTPS در آدرس سایت آشنا کنیم .

  خب ابتدا اجازه بدید تا یک تعریف کوتاه از HTTPS داشته باشیم .

  پروتکل https مانند پروتکل http پروتکلی است به منظور استفاده شما از وب سایت ها اما تفاوت پروتکل https باپروتکل http در این است که https میان کلاینت کاربر (سیستم شخصی کاربر) و سرور وب اطلاعات را  رمز نگاری می کند و این رمز نگاری توسط certificate ای که آن سایت به شما می دهد اتفاق می افتد .

   secure_search_from_google_with_https

  اما پروتکل http دیتای تبادل شده ی شما به سرور وب به صورت plain text تبادل میشود .

  خب حالا وجود پروتکل https در سئو سایت چه تاثیری دارد ؟

  باید در جواب بگوییم که پروتکل https در سئو سایت شما تاثیر ۹۰ % دارد . پس بهتر است که به فکر انتقال وب سایت خود از http به پروتکل https باشید .

  جدیدا نکاتی در ارتباط با پروتکل https کشف شده است که در سئو سایت شما بسیار تاثیر مثبت گداشته و باعث رشد سایت شما میشود .

  در ماه August گوگل اعلام کرد که سایت هایی که به سرور امن (یعنی پروتکل https ) انتقال داده شوند در رتبه دهی آن ها تاثیرات مثبتی دارد .

  در حال حاضر خیلی ها در حال بحث در مورد این پروتکل هستند و هنوز به نتیجه قطعی نرسیده اند . به طور مثال آقای Buffer که یکی از نخستین کسانی بودند که سایت شخصی خود را به پروتکل https منتقل کردند و باعث کاهش رتبه و ورودی های خود از گوگل شدند.

  ایشان دو تصویر زیر را که در آن تصویر پرتغالی رنگ تغییرات سایت در سال قبل و بدون انتقال به پروتکل https  و خطوط ابی رنگ تغییرات امسال بعد از انتقال به پروتکل https بود را نشان میدهد :

  HTTPS-shot

   

  HTTPS

  این در حالیست که تیم بزرگ  John Mueller’s میگوید که کاهش ورودی های گوگل در این سایت ناشی از اشتباهات ایشان در این ضمینه بوده است .

  در حال حاضر اطلاعات زیادی در خصوص تاثیرات https در سئو گزارش نشده است . درصورت اعلام نتایج بیشتر در این خصوص شما دوستان عزیز را در جریان خواهیم گذاشت .

  حق نگهدارتان .

   

  Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

  ICSeo

  امیررضا هستم . ۵ سال است در ضمینه سئو فعالیت میکنم . و تمامی موتور های جستجوگر را در این مدت آنالیز کرده ام . گروه ایمیلی icseo افتتاح گردید .

  More Posts - Website

  Follow Me:
  TwitterGoogle Plus

  دیدگاه خود را بنویسید

  لطفا توجه کنید که پس از تایید نظر شما توسط مدیر , برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد*

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE